piątek, 20 listopada 2009

Fotografia Ślubna

Zapał do zrobienia czegoś nowego, zainspirowany działaniami tego człowieka: http://www.photospherize.blogspot.com/ ... stworzyłem swoją internetową wizytówkę...
Czy potrzebnie - to się okaże po czasie. Jeszcze nie wiem, kiedy będę miał czas redagować tą stronę, ale spróbować zawsze można.
Jaki jest cel wywnętrzania się przed gronem znajomych....główny to chyba chęć pokazania tego, czym od 2 lat inspiruje się moja artystyczna sfera ducha - fotografia. Druga strona to potrzeba motywacji w poświęconym pracy i studiom czasie.

Kiedy tylko mam chwilę wolnego czasu i przede wszystkim przemogę swój wrodzony nawyk lenistwa, chwytam za czarną puchę Canona z pierwszym poważnym słojem L z zakresu 24-105 i staram się wydobyć z siebie trochę emocji....

Chyba dosyć słów jak na pierwszy raz...może teraz coś do zobaczenia. Miałem ostatnimi czasy przyjemność uczestniczyć w dwóch ślubach - po tej lepszej stronie obiektywu - i udało się zrobić parę - moim zdaniem ciekawych - ujęć:drobne problemy z przeciągnięciem paska...tata panny młodej z wieloletnim doświadczeniem technicznym wiedział jak zaradzić na opresję :

 

 

 Jezus X 2

 
 

Kolega strażak podczas sesji...musiałem odejść na bok :)
Teraz to czego bałem się najbardziej - warunków oświetleniowych na sali....
i poszukiwanie niebanalnych momentów całego wesela..
 

 

 

 

 


 Wesele Magdy i Przemka - miło było być z nimi tego dnia

1 komentarz:

  1. Działania "tego człowieka" ostatnimi czasy troszkę osłabły:)

    Tak czy siak gratuluje świetnych zdjęć jak i założenia bloga. Powodzenia w prowadzeniu...

    OdpowiedzUsuń